• 1

Kocham to co robię i nie umiałbym bez tej pracy chyba żyć. Nie oznacza to że jestem zatraconym pracoholikiem, który nie zna innych radości i przyjemności niż praca, jednakże robię to co lubię bo po prostu bardzo to lubię.

Zbigniew Czarnecki
ABAK Biuro Rachunkowe

 

   I taką grupę ludzi zgromadziłem wokół siebie. Według ocen pracowników lubelskich urzędów skarbowych tworzymy najsilniejszy zespół w Lublinie. Jako kryterium oceny przyjmowany jest zarówno poziom posiadanej przez nas wiedzy, jak i ilość osób w zespole...

Obsługa księgowa

W naszej ofercie proponujemy prowadzenie rozliczeń z zobowiązań podatkowych wobec Skarbu Państwa przedsiębiorców oraz osób fizycznych osiągających przychody z tytułu najmu.

Zobacz Ofertę

Obsługa kadrowo-płacowa

Biorąc pod uwagę zróżnicowany rozwój przedsiębiorstw pod kątem zatrudnienia, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa indywidualne zapotrzebowanie w tym zakresie.

Zobacz Ofertę

Doradztwo

Nasz zespół składa się z kompetentnych, stale rozwijających się i doświadczonych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pozwala nam nie tylko rozwiązywać istniejące już problemy.

Zobacz Ofertę

var _bazoid = 'BI-167346683; (function(d, o, u) { a = d.createElement(o), m = d.getElementsByTagName(o)[0]; a.async = 1; a.src = u; m.parentNode.insertBefore(a, m); })(document, 'script', '//c.bazo.io/t.min.js');